Inna Bajka Musli potrójnie orzechowe

Oglądasz produkt o nazwie Musli potrójnie orzechowe firmy Inna Bajka .
Jak powstał produkt Musli potrójnie orzechowe firmy Inna Bajka - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna w kJ | 1789 kJ |
| Wartość energetyczna w kcal | 426 kcal |
| Tłuszcze | 12,7 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,3 g |
| Węglowodany | 60,1 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 8,2 g |
| Białko | 13,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witamina E | 6,2 mg 51,8 % RWS* |
| Magnez | 148 mg 39,5 % RWS* |
| * RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych dla osoby dorosłej. |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Zawiera |
Producent marki Inna Bajka opisuje Musli potrójnie orzechowe tak:
inne produkty w kategorii musli
Produkt Musli potrójnie orzechowe firmy Inna Bajka znajduje się w kategorii musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musli:
pełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlpłatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, suszone owoce* (daktyle*, figi*, morele*, śliwki*, mąka ryżowa*), rodzynki sułtanki* (rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy*), morele* (morel(...)
Cena: 7,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_owocowe_BIO/35416.html2027-01-02
płatki OWSIANE*, banany suszone*, rodzynki*, płatki JĘCZMIENNE*, płatki ŻYTNIE* , kostki ananasa*, kostki mango*, kostki papai*, siemię lniane*, ziarno słonecznika* (*certyfik(...)
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_tropikalne_BIO/35425.html2026-10-22
płatki owsiane*, płatki żytnie*, orzechy laskowe*, rodzynki*, orzechy nerkowca*, chipsy kokosowe*, migdały*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane*, (*certyfikow(...)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_orzechowe_BIO/35426.html






Koszyk z zakupami