Inka Serdeczne Owsiane serduszka musli z kokosem

Inka Na śniadanie z mlekiem lub jogurtem Przekąska w drodze Smakołyk do kawy Beta-glukany pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi Gdy spożywasz dziennie 3 g beta-glukanów pochodzących z owsa, otrębów owsianych, jęczmienia, otrębów jęczmiennych lub mieszanek tych beta-glukanów. Produkt może być stosowany wyłącznie jako element zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Inka Serdeczne Owsiane serduszka  musli z kokosemInka Serdeczne Owsiane serduszka  musli z kokosem
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

65,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154043514

5901154043514

Cena: 3,29 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.29 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Owsiana przekąska musli z kokosem marki Inka?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Owsiana przekąska musli z kokosem marki Inka:

płatki owsiane 53 %, wiórki kokosowe 25 %, cukier, syrop ryżowy, oliwa z oliwek, olej kokosowy, sól morska, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna2090 kJ / 498 kcal
tłuszcz27 g
w tym kwasy nasycone19 g
węglowodany50 g
w tym cukry15 g
błonnik9,8 g
białko8,9 g
sól0,44 g
Zawartość beta-glukanów 2,3 g / 100 g produktu

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Inka opisuje Owsiana przekąska musli z kokosem tak:

Na śniadanie z mlekiem lub jogurtem Przekąska w drodze Smakołyk do kawy Beta-glukany pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi Gdy spożywasz dziennie 3 g beta-glukanów pochodzących z owsa, otrębów owsianych, jęczmienia, otrębów jęczmiennych lub mieszanek tych beta-glukanów. Produkt może być stosowany wyłącznie jako element zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Cechy:źródło błonnika
Marka:Inka
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Owsiana przekąska musli z kokosem.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres zwrotny:GRANA sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska

inne produkty w kategorii musli

Inka Serdeczne Owsiane serduszka musli z kokosem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musli. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Inka Serdeczne Owsiane serduszka Inka Serdeczne Owsiane serduszka
musli z czekoladą 50 g
63,40zł/kg

Cena: 3,17 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-09
Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Bio Planet Musli tropikalne BIO Bio Planet Musli tropikalne BIO
Data przydatności
2027-01-16
Bio Planet Musli orzechowe BIO Bio Planet Musli orzechowe BIO
Data przyd. 2027-03-12
Bio Planet Płatki orkiszowe BIO Bio Planet Płatki orkiszowe BIO
600 g
15,80zł/kg

Cena: 9,48 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-27

inne produkty marki Inka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Inka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-03-04
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06
Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02
Inka Owsiane Inka Owsiane
Napój owsiany z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr
8,00zł/l

Cena: 8 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-08-05
Inka Sojowe Inka Sojowe
Napój sojowy z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr

Cena: 8,70 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-04-28
Inka Czekoladowa Inka Czekoladowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z czekoladą 200 g
58,65zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5