Hochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrach

Hochland
45
Mój zawszeHochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrach
45Hochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrach
Hochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrachHochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrach
masa netto

masa netto

135 g

pojemność

cena za kilogram

54,67 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902899140728

5902899140728

Cena: 7,38 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.38 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Gouda ser żółty w plastrach. Ser podpuszczkowy dojrzewający marki Hochland?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Hochland Ser żółty Gouda Bez laktozy w plastrach? Sprawdź listę składników:

mleko pasteryzowane, kultury bakterii, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka mikrobiologiczna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1461 kJ / 352 kcal
tłuszcz28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone20 g
węglowodany0 g
w tym cukry0 g
białko25 g
sól1,5 g
Wapń814 mg (102 % RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)).
Zawartość laktozy <0,01 g w 100 g produktu.

Mleko : Zawiera

Producent marki Hochland opisuje Gouda ser żółty w plastrach. Ser podpuszczkowy dojrzewający tak:

bogaty w wapń, bez laktozy, wyprodukowano w Polsce, bez konserwantów i barwników
Marka:Hochland
O marce:Hochland To jest pyszne!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Gouda ser żółty w plastrach. Ser podpuszczkowy dojrzewający.
Pozostałe informacje:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w temp. od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin
Rodzaj opakowania:Tacka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz
Adres zwrotny:Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz

Jakie recenzje zebrał produkt Gouda ser żółty w plastrach. Ser podpuszczkowy dojrzewający marki Hochland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Kwiatek , 2021-03-03 18:54:19Mój zawsze



inne produkty w kategorii sery żółte

Produkt Gouda ser żółty w plastrach. Ser podpuszczkowy dojrzewający firmy Hochland znajduje się w kategorii sery żółte, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery żółte:

Sierpc Królewski ser żółty KL Sierpc Królewski ser żółty KL
I plastry sliced 135 g
56,52zł/kg

Cena: 7,63 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-12-02
Mlekpol Gouda ser tarty Mlekpol Gouda ser tarty
Data przyd. 2026-11-13
Sierpc Ser Królewski wędzony Sierpc Ser Królewski wędzony
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-01
Sierpc ser Królewski light Sierpc ser Królewski light
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
Serenada Ser żółty Radamer w Serenada Ser żółty Radamer w
plastrach 135 g
49,48zł/kg

Cena: 6,68 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-08
Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
i chili w plastrach 135 g
50,22zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-30
Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z
.z bazylią w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25

inne produkty marki Hochland

Czy znasz już markę Hochland? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hochland od 6 maja 2008.

Hochland Almette Puszysty serek Hochland Almette Puszysty serek
twarogowy ze szpinakiem i czosnkiem 150 g
48,27zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-14
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Sortett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-02
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Data przyd. 2027-02-08
Hochland Serek topiony Hochland Serek topiony
Smak śmietankowy 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-20
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Mixtett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-29
Hochland Ser kremowy z pieczarkami Hochland Ser kremowy z pieczarkami
Data przyd. 2026-12-23
Hochland Ser kremowy z papryką Hochland Ser kremowy z papryką
Data przyd. 2027-02-16
Hochland Ser kremowy Hochland Ser kremowy
ze szczypiorkiem i cebulą 90 g
51,89zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5