Góralki mleczne wafelek w polewie kakaowej z nadzieniem

Góralki
55
Ok.Góralki mleczne wafelek w polewie kakaowej z nadzieniem
46Góralki mleczne wafelek w polewie kakaowej z nadzieniem
Góralki mleczne wafelek w polewie  kakaowej z nadzieniemGóralki mleczne wafelek w polewie  kakaowej z nadzieniem
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

40,44 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8584004042089

8584004042089

Cena: 1,82 zł

1.82 PLN 2027-04-29 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym marki Góralki?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym marki Góralki:

tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 12 %, serwatka (z mleka) w proszku, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne; palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), aromaty, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna2303 kJ/550 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany54 g
w tym cukry39 g
Błonnik1 g
Białko7 g
Sól0,4 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Góralki opisuje Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym tak:

oryginał
Marka:Góralki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym marki Góralki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:41:21Ok.



inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Góralki o nazwie Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
E. Wedel Pawełek deserowy advocat E. Wedel Pawełek deserowy advocat
45 g
69,78zł/kg

Cena: 3,14 zł

PLN
1
46
Data przyd. 2027-05-09
Góralki czekoladowe wafelek Góralki czekoladowe wafelek
w polewie kakaowej z nadzieniem 45 g
40,44zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-06-20
Góralki kokosowe Wafelek Góralki kokosowe Wafelek
w polewie kakaowej z nadzieniem 45 g
44,22zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-04
Go On Vitamin Baton kokosowy z Go On Vitamin Baton kokosowy z
l-karnityną magnezem i witaminami oblany mleczną 45 g
77,11zł/kg

Cena: 3,47 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-03-23
Sante Go On Baton Energy Sante Go On Baton Energy
z orzeszkami arachidowymi i karmelem 45 g
77,11zł/kg

Cena: 3,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-03-31
Prince Polo Wafelek Classic XXL Prince Polo Wafelek Classic XXL
45 g
57,56zł/kg

Cena: 2,59 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2027-02-16
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5