Hektor Kompot z dyni

Hektor
Hektor Kompot z dyniHektor Kompot z dyni
masa netto

masa netto

900 g

pojemność

cena za kilogram

9,99 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001069

5904747001069

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
8.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kompot z dyni firmy Hektor?

inne produkty w kategorii kompoty

Hektor Kompot z dyni w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kompoty. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 15 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,13zł/l

Cena: 13,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31

inne produkty marki Hektor

Czy znasz już markę Hektor? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hektor od 29 listopada 2012.

Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-10-30
Hektor Kompot czereśniowy Hektor Kompot czereśniowy
720 ml
14,39zł/l

Cena: 10,36 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
890 g
8,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,02zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,00zł/kg

Cena: 4,20 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5