Hektor Kukurydza konserwowa

Hektor
Hektor Kukurydza konserwowaHektor Kukurydza konserwowa
pojemność netto

pojemność netto

370 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

13,49 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000796

5904747000796

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kukurydza konserwowa marki Hektor?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kukurydza konserwowa marki Hektor:

Kukurydza, woda, cukier, sól.


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Hektor o nazwie Kukurydza konserwowa został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
340 ml
15,41zł/l

Cena: 5,24 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
170 ml
26,53zł/l

Cena: 4,51 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2029-08-31
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-31
Kwidzyn Kukurydza w puszce Kwidzyn Kukurydza w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-11-30
Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
z Groszkiem 340 g
25,59zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-08-31

inne produkty marki Hektor

Czy znasz już markę Hektor? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hektor od 29 listopada 2012.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5