GRATIS BoboVita Kids Chrupeczki BIO OWOCOWO NADZIANE truskawka, od 3 lat

BoboVita
GRATIS BoboVita Kids Chrupeczki BIO OWOCOWO NADZIANE  truskawkaGRATIS BoboVita Kids Chrupeczki BIO OWOCOWO NADZIANE  truskawka
BIO
masa netto

masa netto

30 g

pojemność

cena za kilogram

247,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852069222

5900852069222
7.42 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt GRATIS Kids Chrupeczki BIO OWOCOWO NADZIANE truskawka marki BoboVita?

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Wyrób firmy BoboVita o nazwie GRATIS Kids Chrupeczki BIO OWOCOWO NADZIANE truskawka został przypisany do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2027-08-06
Fruchtbar Ekologiczne paluchy Fruchtbar Ekologiczne paluchy
wielozbożowe truskawkowo-bananowe od 8. miesiąca 30 g
289,33zł/kg

Cena: 8,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-05
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
zbożowe z sokami zagęszczonymi po 12. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-09

inne produkty marki BoboVita

Poznaj produkty marki BoboVita - w aktualnej ofercie mamy 85 produktów BoboVita.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5