Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe, po 12. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane seroweFruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

208,33 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232259

4260133232259

Cena: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-02-12 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe firmy Fruchtbar.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe marki Fruchtbar:

mąka kukurydziana* 76 %, olej słonecznikowy 15 %, SER w proszku (SER CHEDDAR Z MLEKA KROWIEGO*, odtłuszczone MLEKO W PROSZKU*) 9 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1875 kJ / 446 kcal
tłuszcz15 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,5 g
węglowodany67 g
w tym cukry2,2 g
błonnik3,1 g
białko9,2 g
sól0,01 g
sód0,05 g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Fruchtbar opisuje Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe tak:

Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
Marka:FRUCHTBAR
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, CZ-BIO-001
Przechowywanie:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane serowe do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli.

HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2027-08-06
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
zbożowe z sokami zagęszczonymi po 12. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-09
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Chrupiące musli HiPP Chrupiące musli
z bananami i truskawkami BIO po 15. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-09-30
HiPP BIO Chrupiące kółka HiPP BIO Chrupiące kółka
wielozbożowe po 15. miesiącu 120 g
103,25zł/kg

Cena: 12,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-05-04

inne produkty marki Fruchtbar

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Fruchtbar, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
42,23zł/kg

Cena: 12,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-27
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka
orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8. miesiącu 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-25
FruchtBar Ekologiczne chrupki FruchtBar Ekologiczne chrupki
śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe po 12. miesiącu 125 g
126,88zł/kg

Cena: 15,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami, arbuz, truskawka, jabłko, gruszka po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-19
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
orkiszowe z nadzieniem owocowym, borówka, jabłko 132 g
119,39zł/kg

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-17
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
owsiano-pszenne z truskawkami, bananem i jabłkiem od 8. miesiąca 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5