FruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarniste, po 12. miesiącu

Fruchtbar
FruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarnisteFruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarniste
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

126,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133234727

4260133234727

Cena: 15,86 zł

15.86 PLN 2027-05-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie FruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarniste firmy Fruchtbar.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt FruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarniste marki Fruchtbar:

Grysik kukurydziany** 50%, MĄKA OWSIANA pełnoziarnista** 30%, mąka ryżowa** 10%, koncentrat soku z białych winogron** 5%, koncentrat soku truskawkowego** 2%, koncentrat soku z buraka** 2%, koncentrat z soku jabłkowego** 1%, witamina B1. \ ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak FruchtBar Ekologiczne chrupki śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe owsiane pełnoziarniste do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli.

HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO
od 10. miesiąca 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-06-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
po 12. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-31
HiPP Batonik Musli Przyjaciel HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO od 1. roku 20 g
224,50zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-06-08
HiPP Batonik Musli Przyjaciel HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Jabłka-Wanilia z maślanymi ciasteczkami BIO po 12. miesiącu 20 g
224,50zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
46
Data przyd. 2027-08-06

inne produkty marki Fruchtbar

Firma Fruchtbar prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 5 czerwca 2019 - aktualnie dostępnych jest 21 produktów marki Fruchtbar.

Fruchtbar Ekologiczne prasowane Fruchtbar Ekologiczne prasowane
owoce z płatkami owsianymi po 12. miesiącu 40 g
191,75zł/kg

Cena: 7,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
42,23zł/kg

Cena: 12,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-27
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka
orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8. miesiącu 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-25
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami, arbuz, truskawka, jabłko, gruszka po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-19
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
orkiszowe z nadzieniem owocowym, borówka, jabłko 132 g
119,39zł/kg

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5