Florpak Orzech brazylijski

Florpak
Florpak Orzech brazylijskiFlorpak Orzech brazylijski
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

117,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931702108

5901931702108

Cena: 17,64 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.64 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Orzech brazylijski firmy Florpak?

inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Wyrób firmy Florpak o nazwie Orzech brazylijski został przypisany do kategorii orzechy, migdały. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Florpak Orzech laskowy łuskany Florpak Orzech laskowy łuskany
150 g
135,27zł/kg

Cena: 20,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-31
Bio Planet Pistacje łuskane BIO Bio Planet Pistacje łuskane BIO
150 g
285,13zł/kg

Cena: 42,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
350 g
153,71zł/kg

Cena: 53,80 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bakalland orzechy nerkowca Bakalland orzechy nerkowca
75 g
112,67zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05

inne produkty marki Florpak

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Florpak? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Florpak Cieciorka (Ciecierzyca) Florpak Cieciorka (Ciecierzyca)
500 g
12,64zł/kg

Cena: 6,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-31
Florpak Fasola Biała Jednolita Florpak Fasola Biała Jednolita
500 g
18,54zł/kg

Cena: 9,27 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-05-30
Florpak Fasola Piękny Jaś Florpak Fasola Piękny Jaś
450 g
23,38zł/kg

Cena: 10,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-30
Florpak Fasola Piękny Jaś Medium Florpak Fasola Piękny Jaś Medium
450 g
21,36zł/kg

Cena: 9,61 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-06-30
Florpak Soczewica czerwona Florpak Soczewica czerwona
500 g
16,38zł/kg

Cena: 8,19 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-06-30
Florpak Soczewica zielona Florpak Soczewica zielona
500 g
14,30zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-12-31
Florpak Zupa grecka Florpak Zupa grecka
400 g
19,33zł/kg

Cena: 7,73 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5