Ekologiko Ekologiczne musli tropikalne

Ekologiko
Ekologiko Ekologiczne musli tropikalneEkologiko Ekologiczne musli tropikalne
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

27,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231118

5903111231118

Cena: 8,35 zł

8.35 PLN 2027-02-25 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ekologiczne musli tropikalne marki Ekologiko?

inne produkty w kategorii musli

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ekologiko Ekologiczne musli tropikalne do kategorii musli.

Bio Planet Musli tropikalne BIO Bio Planet Musli tropikalne BIO
Data przydatności
2027-01-16
Bio Planet Musli orzechowe BIO Bio Planet Musli orzechowe BIO
Data przyd. 2027-03-12
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Sante Granola Gold orzechowa Sante Granola Gold orzechowa
Data przyd. 2027-06-30
Sante Granola Gold Sante Granola Gold
czekolada-pomarańcza 300 g
35,63zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-12
Sante Gold Granola brownie & wiśnie Sante Gold Granola brownie & wiśnie
Data przydatności
2027-02-17

inne produkty marki Ekologiko

Firma Ekologiko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 17 czerwca 2015 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Ekologiko.

Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
czerwona 400 g
23,00zł/kg

Cena: 9,20 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
razowy 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
trzcinowy brązowy 500 g
18,94zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-02-27
Ekologiko Ekologiczne pomidory Ekologiko Ekologiczne pomidory
suszone 80 g
99,88zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
BIO
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
długoziarnisty biały 500 g
16,32zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-28
Ekologiko Ekologiczne płatki Ekologiko Ekologiczne płatki
BIO
Ekologiko Ekologiczne płatki Ekologiko Ekologiczne płatki
jaglane 300 g
22,60zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-10
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
gryczana prażona 500 g
15,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5