Ekologiko Ekologiczna kasza gryczana prażona

Ekologiko
Ekologiko Ekologiczna kasza gryczana prażonaEkologiko Ekologiczna kasza gryczana prażona
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-23

pojemność

cena za kilogram

15,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231385

5903111231385

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-03-23 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ekologiczna kasza gryczana prażona firmy Ekologiko?

inne produkty w kategorii kasza

Produkt Ekologiczna kasza gryczana prażona firmy Ekologiko znajduje się w kategorii kasza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kasza:

Bio Planet Kasza gryczana Bio Planet Kasza gryczana
niepalona bezglutenowa BIO 500 g
15,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-08
Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO
500 g
14,86zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-27
Bio Planet Kasza gryczana palona Bio Planet Kasza gryczana palona
BIO 500 g
17,26zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-25
Bio Planet Kasza orkiszowa BIO Bio Planet Kasza orkiszowa BIO
500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Kasza manna BIO Bio Planet Kasza manna BIO
500 g
17,38zł/kg

Cena: 8,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-31
Bio Planet kaszka jęczmienna Bio Planet kaszka jęczmienna
ekologiczna 500 g
13,42zł/kg

Cena: 6,71 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-07
Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza
BIO 500 g
14,84zł/kg

Cena: 7,42 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-14
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25

inne produkty marki Ekologiko

Czy znasz już markę Ekologiko? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ekologiko od 17 czerwca 2015.

Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
czerwona 400 g
23,00zł/kg

Cena: 9,20 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
razowy 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
trzcinowy brązowy 500 g
18,94zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-02-27
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
tropikalne 300 g
27,83zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Ekologiko Ekologiczne pomidory Ekologiko Ekologiczne pomidory
suszone 80 g
99,88zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
BIO
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
długoziarnisty biały 500 g
16,32zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5