dr Gerard Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi

dr Gerard
dr Gerard  Herbatniki z polewą  kakaową, posypane wiórkami kokosowymidr Gerard  Herbatniki z polewą  kakaową, posypane wiórkami kokosowymi
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

Cena: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9% marki dr Gerard?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9% marki dr Gerard:

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki dr Gerard opisuje Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9% tak:

dr Gerard
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Adres producenta:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Adres zwrotny:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska

inne produkty w kategorii ciastka

dr Gerard Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciastka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 97 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki dr Gerard

Poznaj produkty marki dr Gerard - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów dr Gerard.

dr Gerard Magic Duet choco dr Gerard Magic Duet choco
herbatniki z kremem czekoladowym 185 g
30,27zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-08
Dr Gerard pryncypałki kokosowe Dr Gerard pryncypałki kokosowe
wafle z kremem 200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-19
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Data przyd. 2026-12-17
dr Gerard Pałeczki kremowe dr Gerard Pałeczki kremowe
morelowy smak 170 g
37,12zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-01
dr Gerard Mafijne Black Herbatniki dr Gerard Mafijne Black Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym 216 g
29,35zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-29
dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym i kremem 216 g
25,97zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5