Devaldano Pieczarka Marynowane

Devaldano
55
Przepyszne polecamDevaldano Pieczarka Marynowane
48Devaldano Pieczarka Marynowane
Devaldano Pieczarka MarynowaneDevaldano Pieczarka Marynowane
masa netto

masa netto

280 g

pojemność

cena za kilogram

24,29 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880293

5904378880293

Cena: 6,80 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
6.80 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Pieczarka Marynowane marki Devaldano?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pieczarka Marynowane marki Devaldano:

pieczarka, woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, marchew, sól, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, przyprawy.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pieczarka Marynowane firmy Devaldano. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona Michalska , 2023-05-05 09:51:37Przepyszne polecam



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Devaldano Pieczarka Marynowane w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 293 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-06-26
Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-30
Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-08-30
Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

Cena: 19,10 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2030-12-30
Devaldano Maślak marynowany Devaldano Maślak marynowany
Data przyd. 2028-11-30
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Mini 280 g
32,89zł/kg

Cena: 9,21 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2028-06-30
Bio Planet Oliwki zielone bez Bio Planet Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
49,43zł/kg

Cena: 13,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-05-01

inne produkty marki Devaldano

Firma Devaldano prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 31 sierpnia 2012 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Devaldano.

Devaldano Kurka Marynowana Devaldano Kurka Marynowana
275 g
62,36zł/kg

Cena: 17,15 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-30
Devaldano Żurawina Leśna Devaldano Żurawina Leśna
290 g
27,55zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-01-30
Devaldano Borówka leśna Devaldano Borówka leśna
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5