Delicje Szampańskie jagodowe oblane czarną czekoladą

cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_jagodowe_oblane_czarna_czekolada/31985_2414905_449.htmlZainteresował Cię produkt Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52%) oblewane czekoladą (15%) marki Wedel?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Delicje Szampańskie jagodowe oblane czarną czekoladą? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1527 kJ |
| 362 kcal | |
| Tłuszcz | 7.10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3.30 g |
| Węglowodany | 71.00 g |
| Cukry ogółem | 53.00 g |
| Błonnik | 1.30 g |
| Białko | 3.30 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.22 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Wedel opisuje Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52%) oblewane czekoladą (15%) tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52%) oblewane czekoladą (15%) marki Wedel? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 21 ocen.
- I.Monika , 2023-04-06 20:49:46Pyszne
- Margherita , 2023-01-02 15:02:52Galaretka zbyt twarda aszkodabo smak cudowny
- 2015-09-15 10:16:22Magdalena
inne produkty w kategorii ciastka
Wyrób firmy Wedel o nazwie Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52%) oblewane czekoladą (15%) został przypisany do kategorii ciastka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, zagęszczony sok morelowy 2 %, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgo(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_morelowe/25452.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok pomarańczowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_pomaranczowe/25453.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 6,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222_2422610_617.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.htmlCzy znasz już markę Wedel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wedel od 12 listopada 2007.
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_waniliowa/20215.htmlmiazga sezamowa (41 %), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe (19 %) (kawałki i miazga), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_z_orzechami/20216.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,6 %), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_o_smaku_waniliowym_z_kakao/20217.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.html






Koszyk z zakupami