Kopernik Katarzynki pierniki w czekoladzie

Kopernik
55
Ocena 10 na 10 opakowanie schludne i czysteKopernik Katarzynki pierniki w czekoladzie
47Kopernik Katarzynki pierniki w czekoladzie
Kopernik Katarzynki pierniki w  czekoladzieKopernik Katarzynki pierniki w  czekoladzie
masa netto

masa netto

56 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

75,54 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056012758

5900056012758

Cena: 4,23 zł

4.23 PLN 2027-05-30 NewCondition
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
73,39zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-03-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pierniki w czekoladzie firmy Kopernik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pierniki w czekoladzie marki Kopernik:

czekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, skrobia ziemniaczana, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1692 kJ / 402 kcal
Tłuszcz10 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany68 g
- w tym cukry36 g
Białko5,8 g
Sól0,09 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Kopernik opisuje Pierniki w czekoladzie tak:

sztuka toruńskiego piernikarstwa, oryginalna receptura od 1763 roku, wolne od GMO - certyfikat jakości
Marka:Kopernik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pierniki w czekoladzie.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Pierniki w czekoladzie marki Kopernik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2024-11-19 11:06:50Ocena 10 na 10 opakowanie schludne i czyste



inne produkty w kategorii pierniki

Kopernik Katarzynki pierniki w czekoladzie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pierniki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 4 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kopernik Pierniczki nadziewane Kopernik Pierniczki nadziewane
o smaku śliwkowym w czekoladzie 150 g
57,53zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Kopernik Całuski pierniki lukrowane Kopernik Całuski pierniki lukrowane
z nadzieniem o smaku śliwkowym 140 g
31,29zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Kopernik

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kopernik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5