Hektor Kompot śliwkowy

Hektor
25
Sliwki trochę małe podobne wielkością do mirabelekHektor Kompot śliwkowy
46Hektor Kompot śliwkowy
Hektor Kompot śliwkowyHektor Kompot śliwkowy
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

9,99 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000451

5904747000451

Cena: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kompot śliwkowy marki Hektor?

Jak powstał produkt Kompot śliwkowy firmy Hektor - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Śliwka, woda, cukier.


Producent marki Hektor opisuje Kompot śliwkowy tak:

Hektor

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kompot śliwkowy firmy Hektor. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:20:54Sliwki trochę małe podobne wielkością do mirabelek



inne produkty w kategorii kompoty

Wyrób firmy Hektor o nazwie Kompot śliwkowy został przypisany do kategorii kompoty. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,13zł/l

Cena: 13,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31

inne produkty marki Hektor

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Hektor? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-10-30
Hektor Kompot czereśniowy Hektor Kompot czereśniowy
720 ml
14,39zł/l

Cena: 10,36 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
890 g
8,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,02zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,00zł/kg

Cena: 4,20 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5