Coca-Cola zero Napój gazowany

Coca-Cola
52Coca-Cola zero Napój gazowany

Coca-Cola zero Napój gazowany 500 ml

Marka

Coca-Cola

Cechy

zero kofeiny
zero cukru
zero kalorii
nowy wygląd ten sam smak

Marka standaryzowana

Marka - Coca-Cola

Podmarka

Podmarka - zero

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące.

Coca-Cola zero Napój gazowanyCoca-Cola zero Napój gazowany
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-23

pojemność

cena za litr

11,54 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000112679670

5000112679670

Cena: 5,77 zł

Kup 12 szt. po 5.68 zł/szt
5.77 PLN 2027-10-23 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie zero Napój gazowany firmy Coca-Cola.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Coca-Cola:

woda
dwutlenek węgla
barwnik (E 150d)
kwas (kwas fosforowy)
substancje słodzące (cyklaminiany, acesulfam K, aspartam)
regulator kwasowości (cytryniany sodu)
naturalne aromaty


Wartości odżywcze
 100 ml250 ml (%*)
Energia: 0,9 kJ / 0,2 kcal 2,3 kJ / 1 kcal (0 %)
Tłuszcz: 0 g 0 g (0 %)
w tym kwasy nasycone: 0 g 0 g (0 %)
Węglowodany: 0 g 0 g (0 %)
w tym cukry: 0 g 0 g (0 %)
Białko: 0 g 0 g (0 %)
Sól: 0,02 g 0,05 g (1 %)
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)    
500 ml = 2 x 250 ml

Producent marki Coca-Cola opisuje zero Napój gazowany tak:

Coca-Cola zero Napój gazowany 500 ml

Marka

Coca-Cola

Cechy

zero kofeiny
zero cukru
zero kalorii
nowy wygląd ten sam smak

Marka standaryzowana

Marka - Coca-Cola

Podmarka

Podmarka - zero

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące.


Jakie recenzje zebrał produkt zero Napój gazowany marki Coca-Cola? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

    Wyrób firmy Coca-Cola o nazwie zero Napój gazowany został przypisany do kategorii cola, sprite, tonic.... Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    P R Z E C E N A -10%
    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    500 ml
    10,38zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2026-11-11
    Fanta Napój gazowany o smaku Fanta Napój gazowany o smaku
    pomarańczowym 500 ml
    11,56zł/l

    Cena: 5,78 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-11-26
    Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
    500 ml
    11,54zł/l

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    24
    Data przydatności
    2027-01-15
    Sprite Zero Sugar Napój gazowany Sprite Zero Sugar Napój gazowany
    o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml
    11,54zł/l

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-01-29
    P R Z E C E N A -10%
    Sprite Napój gazowany o smaku Sprite Napój gazowany o smaku
    cytrynowo-limonkowym 500 ml
    10,38zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2026-11-18
    Fanta Zero Sugar Napój gazowany Fanta Zero Sugar Napój gazowany
    o smaku pomarańczowym 500 ml
    11,54zł/l

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-01-01
    Coca-Cola Lemon Napój gazowany Coca-Cola Lemon Napój gazowany
    500 ml
    11,72zł/l

    Cena: 5,86 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2026-11-28
    P R Z E C E N A -10%
    Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
    500 ml
    10,38zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-18

    inne produkty marki Coca-Cola

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Coca-Cola, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    850 ml
    9,00zł/l

    Cena: 7,65 zł

    PLN
    1
    45
    Data przydatności
    2027-03-13
    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    bez kofeiny 1.5 litra
    7,24zł/l

    Cena: 10,86 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2026-12-06
    Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
    850 ml
    9,01zł/l

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2027-03-31
    Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
    850 ml
    9,01zł/l

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-02-08
    Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
    2 l
    6,58zł/l

    Cena: 13,16 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-03-10
    Coca-cola napój gazowany puszka Coca-cola napój gazowany puszka
    330 ml
    12,09zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-04-09
    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    1.5 litra
    6,66zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    38
    Data przydatności
    2027-02-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5