Coca-Cola zero Napój gazowany

Coca-Cola
51Coca-Cola zero Napój gazowany
Coca-Cola zero Napój gazowanyCoca-Cola zero Napój gazowany
pojemność netto

pojemność netto

850 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-31

pojemność

cena za litr

9,01 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000112678413

5000112678413

Cena: 7,66 zł

Kup 12 szt. po 7.55 zł/szt
7.66 PLN 2027-03-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie zero Napój gazowany firmy Coca-Cola.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Coca-Cola:

Woda, dwutlenek węgla, barwnik E 150d, kwas: kwas fosforowy, substancje słodzące: cyklaminiany, acesulfam K, aspartam, naturalne aromaty, aromat kofeina, regulator kwasowości: cytryniany sodu
Wartości odżywcze 100 ml Energia: 0,9 kJ / 0,2 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 0 g w tym cukry: 0 g Białko: 0 g Sól: 0,02 g *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu zero Napój gazowany firmy Coca-Cola? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

    Wyrób firmy Coca-Cola o nazwie zero Napój gazowany został przypisany do kategorii cola, sprite, tonic.... Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Pepsi Cola Napój gazowany Pepsi Cola Napój gazowany
    850 ml
    8,59zł/l

    Cena: 7,30 zł

    PLN
    1
    36
    Data przydatności
    2026-12-30
    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    850 ml
    9,00zł/l

    Cena: 7,65 zł

    PLN
    1
    45
    Data przydatności
    2027-03-13
    Sprite Zero cukru Napój gazowany Sprite Zero cukru Napój gazowany
    cytrynowo-limonkowy smak 850 ml
    8,98zł/l

    Cena: 7,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-04
    Sprite Napój gazowany cytrynowo - Sprite Napój gazowany cytrynowo -
    limonkowy smak 850 ml
    8,98zł/l

    Cena: 7,63 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-02-16
    Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
    850 ml
    9,01zł/l

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-02-08
    Fanta Napój gazowany Fanta Napój gazowany
    o smaku pomarańczowym 850 ml
    9,01zł/l

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2027-02-16

    inne produkty marki Coca-Cola

    Firma Coca-Cola prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 14 produktów marki Coca-Cola.

    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    bez kofeiny 1.5 litra
    7,24zł/l

    Cena: 10,86 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2026-12-06
    Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
    2 l
    6,58zł/l

    Cena: 13,16 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-03-10
    Coca-cola napój gazowany puszka Coca-cola napój gazowany puszka
    330 ml
    12,09zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-04-09
    P R Z E C E N A -10%
    Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
    500 ml
    10,38zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2026-11-11
    Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
    500 ml
    11,54zł/l

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    24
    Data przydatności
    2027-01-15
    Coca-Cola Lemon Napój gazowany Coca-Cola Lemon Napój gazowany
    500 ml
    11,72zł/l

    Cena: 5,86 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2026-11-28
    P R Z E C E N A -10%
    Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
    500 ml
    10,38zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-18
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5