Coca-Cola zero Napój gazowany

Coca-Cola

Coca-Cola zero Napój gazowany 500 ml

Marka

Coca-Cola

Cechy

zero cukru
zero kalorii

Marka standaryzowana

Marka - Coca-Cola

Podmarka

Podmarka - zero

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące.

Coca-Cola zero Napój gazowanyCoca-Cola zero Napój gazowany
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-15

pojemność

cena za litr

11,54 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000112679687

5000112679687

Cena: 5,77 zł

Kup 12 szt. po 5.68 zł/szt
5.77 PLN 2027-01-15 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie zero Napój gazowany firmy Coca-Cola.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Coca-Cola zero Napój gazowany? Sprawdź listę składników:

woda
dwutlenek węgla
barwnik E 150d
kwas: kwas fosforowy
substancje słodzące: cyklaminiany, acesulfam K, aspartam
naturalne aromaty
aromat kofeina
regulator kwasowości: cytryniany sodu


Wartości odżywcze
 100 ml
Energia 0,9 kJ / 0,2 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0,02 g

Producent marki Coca-Cola opisuje zero Napój gazowany tak:

Coca-Cola zero Napój gazowany 500 ml

Marka

Coca-Cola

Cechy

zero cukru
zero kalorii

Marka standaryzowana

Marka - Coca-Cola

Podmarka

Podmarka - zero

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące.


inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

Produkt zero Napój gazowany firmy Coca-Cola znajduje się w kategorii cola, sprite, tonic..., poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cola, sprite, tonic...:

P R Z E C E N A -10%
Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-11-11
Fanta Napój gazowany o smaku Fanta Napój gazowany o smaku
pomarańczowym 500 ml
11,56zł/l

Cena: 5,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-11-26
Sprite Zero Sugar Napój gazowany Sprite Zero Sugar Napój gazowany
o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml
11,54zł/l

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-01-29
P R Z E C E N A -10%
Sprite Napój gazowany o smaku Sprite Napój gazowany o smaku
cytrynowo-limonkowym 500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-18
Fanta Zero Sugar Napój gazowany Fanta Zero Sugar Napój gazowany
o smaku pomarańczowym 500 ml
11,54zł/l

Cena: 5,77 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-01
Coca-Cola Lemon Napój gazowany Coca-Cola Lemon Napój gazowany
500 ml
11,72zł/l

Cena: 5,86 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2026-11-28
P R Z E C E N A -10%
Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-18
Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
500 ml
11,54zł/l

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-10-23

inne produkty marki Coca-Cola

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Coca-Cola? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
850 ml
9,00zł/l

Cena: 7,65 zł

PLN
1
45
Data przydatności
2027-03-13
Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
bez kofeiny 1.5 litra
7,24zł/l

Cena: 10,86 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-12-06
Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
850 ml
9,01zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-03-31
Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
850 ml
9,01zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-02-08
Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
2 l
6,58zł/l

Cena: 13,16 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-03-10
Coca-cola napój gazowany puszka Coca-cola napój gazowany puszka
330 ml
12,09zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
1.5 litra
6,66zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
38
Data przydatności
2027-02-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5