Coca-Cola napój gazowany

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Napój gazowany o smaku cola firmy Coca-Cola.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Coca-Cola napój gazowany? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml |
|---|---|
| Energia | 180 kJ / 42 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10,6 g |
| w tym cukry | 10,6 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| 2 l = 8 x 250 ml |
Producent marki Coca-Cola opisuje Napój gazowany o smaku cola tak:
inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...
Coca-Cola napój gazowany w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cola, sprite, tonic.... W tym dziale aktualnie dostępnych jest 17 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
woda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik: E 150d, kwas: kwas fosforowy, naturalne aromaty w tym kofeina
Cena: 4,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocacola_napoj_gazowany_puszka/27548.htmlwoda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik E 150d, kwas: kwas fosforowy, naturalne aromaty w tym kofeina
Cena: 8,11 zł
PLN https://dodomku.pl/CocaCola_Napoj_gazowany/77169.htmlwoda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik E 150d, kwas: kwas fosforowy, naturalne aromaty w tym kofeina
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/CocaCola_Napoj_gazowany/111333.htmlwoda, dwutlenek węgla, barwnik: E 150d, kwas: kwas fosforowy, substancje słodzące: cyklaminiany, acesulfam K, aspartam, naturalne aromaty, aromat kofeina, regulator kwasowości(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/CocaCola_zero_Napoj_gazowany/111382.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Pepsi_Napoj_gazowany/121390_2415122_326.html2026-07-28






Koszyk z zakupami