Cenos Ryż parboiled 4x100g

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ryż biały długi preparowany termicznie firmy Cenos.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1430 kJ |
| wartość energetyczna | 337 kcal |
| tłuszcz | 0,3 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 74 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| błonnik | 5,2 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Producent marki Cenos opisuje Ryż biały długi preparowany termicznie tak:
Wyrób firmy Cenos o nazwie Ryż biały długi preparowany termicznie został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlPoznaj produkty marki Cenos - w aktualnej ofercie mamy 13 produktów Cenos.
Cena: 6,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Cenos_kasza_gryczana_biala_4x100g/49244.html






Koszyk z zakupami