Cenos Ryż basmati

Cenos Ryż basmati to wyjątkowo aromatyczny gatunek ryżu, rosnący u podnóża Himalajów, uznawany za najlepszy ryż na świecie. Po ugotowaniu jego ziarenka są białe i sypkie. Znakomicie smakuje z daniami smażonymi i sałatkami.
Cenos Ryż basmatiCenos Ryż basmati
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

21,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977002586

5900977002586

Cena: 8,66 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.66 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ryż basmati marki Cenos?

Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1471 kJ
wartość energetyczna 347 kcal
tłuszcz 0,7 g
w tym kwasy nasycone 0,3 g
węglowodany 75 g
w tym cukry 0,2 g
błonnik 2,4 g
białko 8,9 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać

Producent marki Cenos opisuje Ryż basmati tak:

Ryż basmati to wyjątkowo aromatyczny gatunek ryżu, rosnący u podnóża Himalajów, uznawany za najlepszy ryż na świecie. Po ugotowaniu jego ziarenka są białe i sypkie. Znakomicie smakuje z daniami smażonymi i sałatkami.
Cechy:czas gotowania: 15 minut
Marka:Cenos
O marce:Marka Cenos gości na polskich stołach od ponad 20 lat. Dzięki starannej selekcji składników i kontroli, jakiej poddajemy nasze produkty, możesz mieć pewność, że w opakowaniach znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej wartościowe ziarna. Z produktami Cenos szybko i łatwo skomponujesz pożywne dania, które pokocha cała Twoja rodzina. Polecamy również: Cenos Ryż biały długi Cenos Ryż naturalny brązowy pełnoziarnisty
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ryż basmati
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu.
Przepisy:
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:Cenos Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ryż

Wyrób firmy Cenos o nazwie Ryż basmati został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kupiec ryż parboiled 4 torebki Kupiec ryż parboiled 4 torebki
400 g
17,03zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Kupiec Ryż biały 4x100 g Kupiec Ryż biały 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

Cena: 4,80 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
P R Z E C E N A -10%
Kupiec ryż naturalny brązowy 4 Kupiec ryż naturalny brązowy 4
torebki 400 g
15,33zł/kg

Cena: 6,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-30
Cenos ryż naturalny brązowy Cenos ryż naturalny brązowy
- długi 4x100g 400. g
11,65zł/kg

Cena: 4,66 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-30
Sonko Ryż jaśminowy Sonko Ryż jaśminowy
400 g
19,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-02-11
Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-26
Melvit ryż biały 4x100 Melvit ryż biały 4x100
400 g
14,50zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-20
Sonko Ryż biały Sonko Ryż biały
400 g
11,88zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-05-26

inne produkty marki Cenos

Poznaj produkty marki Cenos - w aktualnej ofercie mamy 14 produktów Cenos.

Cenos Ryż parboiled 4x100g Cenos Ryż parboiled 4x100g
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-08-30
Cenos Ryż jaśminowy 4x100g Cenos Ryż jaśminowy 4x100g
400 g
16,43zł/kg

Cena: 6,57 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-10-30
Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Cenos kasza jęczmienna Wiejska Cenos kasza jęczmienna Wiejska
4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-02-28
Cenos kasza gryczana prażona 4x100g Cenos kasza gryczana prażona 4x100g
400 g
13,40zł/kg

Cena: 5,36 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-30
Cenos kasza pęczak jęczmienny Cenos kasza pęczak jęczmienny
kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Cenos Fasola Piękny Jaś Cenos Fasola Piękny Jaś
400 g
20,93zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-08-30
Cenos Kasza perłowa jęczmienna Cenos Kasza perłowa jęczmienna
4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5