Sonko ryż basmati

Sonko
52Sonko ryż basmati
Ryż basmati o długich, śnieżnobiałych ziarnach uważany jest za najszlachetniejszą odmianę ryżu. Uprawiany jest u podnóży Himalajów. Posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.
Sonko ryż basmatiSonko ryż basmati
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

21,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180160602

5902180160602

Cena: 8,55 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
8.55 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ryż basmati firmy Sonko.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sonko:

ryż biały długoziarnisty - basmati
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1528 kJ
Wartość energetyczna360 kcal
Tłuszcz, w tym:0,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:78,9 g
- cukry<0,5 g
Błonnik0,7 g
Białko8,9 g
Sól0,02 g
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu.
¹porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 130 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera

Producent marki Sonko opisuje Ryż basmati tak:

Ryż basmati o długich, śnieżnobiałych ziarnach uważany jest za najszlachetniejszą odmianę ryżu. Uprawiany jest u podnóży Himalajów. Posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.
Cechy:naturalnie bezglutenowy, idealny do dań wege
Marka:Sonko
O marce:Spróbuj również: Sonko Ryż jaśminowy Sonko Ryż europejski Sonko Ryż paraboiled
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ryż basmati.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, numer partii, kraj pochodzenia - podane na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ryż basmati marki Sonko? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii ryż

    Wyrób firmy Sonko o nazwie Ryż basmati został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Kupiec ryż parboiled 4 torebki Kupiec ryż parboiled 4 torebki
    400 g
    17,03zł/kg

    Cena: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-30
    Kupiec Ryż biały 4x100 g Kupiec Ryż biały 4x100 g
    400 g
    12,00zł/kg

    Cena: 4,80 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-08-30
    P R Z E C E N A -10%
    Kupiec ryż naturalny brązowy 4 Kupiec ryż naturalny brązowy 4
    torebki 400 g
    15,33zł/kg

    Cena: 6,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-30
    Cenos ryż naturalny brązowy Cenos ryż naturalny brązowy
    - długi 4x100g 400. g
    11,65zł/kg

    Cena: 4,66 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-08-30
    Sonko Ryż jaśminowy Sonko Ryż jaśminowy
    400 g
    19,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-02-11
    Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit ryż parboiled 4x100
    400 g
    14,98zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-26
    Melvit ryż biały 4x100 Melvit ryż biały 4x100
    400 g
    14,50zł/kg

    Cena: 5,80 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-04-20
    Sonko Ryż biały Sonko Ryż biały
    400 g
    11,88zł/kg

    Cena: 4,75 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-05-26

    inne produkty marki Sonko

    Firma Sonko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 21 produktów marki Sonko.

    Sonko Ryż czerwony Sonko Ryż czerwony
    200 g
    34,95zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-28
    Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
    130 g
    36,15zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Data przyd. 2027-09-15
    Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
    130 g
    37,08zł/kg

    Cena: 4,82 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-09-25
    Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Cena: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-01
    Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
    1 kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-02
    Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
    Data przyd. 2027-05-12
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5