Bounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą

Bounty
51Bounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą
Bounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladąBounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą
masa netto

masa netto

57 g

pojemność

cena za kilogram

73,68 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000159557610

5000159557610

Cena: 4,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.20 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą firmy Bounty?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą firmy Bounty. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batony i wafelki

    Produkt Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą firmy Bounty znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:

    Bounty Baton z nadzieniem kokosowym Bounty Baton z nadzieniem kokosowym
    oblany czekoladą 57 g
    72,46zł/kg

    Cena: 4,13 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-02-14
    Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
    Data przyd. 2027-01-31
    Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
    Data przyd. 2027-02-26
    Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
    Data przyd. 2027-02-25
    Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
    na 6 - kakaowy 26 g
    47,69zł/kg

    Cena: 1,24 zł

    PLN
    1
    68
    Data przyd. 2027-01-31
    Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
    naturalnej 36 g
    52,22zł/kg

    Cena: 1,88 zł

    PLN
    1
    164
    Data przyd. 2027-06-30
    Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
    Data przyd. 2027-05-18
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5