Bogutti Kruche ciasteczka z marmoladą o smaku wiśniowym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ciastka kruche z nadzieniem wiśniowym firmy Bogutti?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ciastka kruche z nadzieniem wiśniowym marki Bogutti:
mąka pszenna, nadzienie wieloowocowe 30% (przecier jabłkowy, przecier wiśniowy 10,5%, przecier z czarnej porzeczki, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana, substancja konserwująca: sorbinian potasu), tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka (z mleka) w proszku, masa jajowa pasteryzowana, aromat, sól, barwnik: karoteny
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1812 kJ/432 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,0 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 31 g |
| Białko | 3,7 g |
| Sól | 0,06 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bogutti opisuje Ciastka kruche z nadzieniem wiśniowym tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ciastka kruche z nadzieniem wiśniowym firmy Bogutti? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii ciastka
Produkt Ciastka kruche z nadzieniem wiśniowym firmy Bogutti znajduje się w kategorii ciastka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciastka:
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Cena: 5,67 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_deserowe_z_cukrem/20771.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
Cena: 4,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cukry_Nyskie_Herbatniki_FITFREE_waniliowe/22146.html2026-12-18
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.html






Koszyk z zakupami