Bogutti Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni,dekorowane polewą czekoladową

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni, dekorowane polewą kakaową firmy Bogutti?
Jak powstał produkt Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni, dekorowane polewą kakaową firmy Bogutti - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
Mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, ziarna 14% (słonecznik 9%, dynia 5%), 7% polewa kakaowa [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości (10-12%) tłuszczu kakaowego, emulgator: lecytyny (z soi), aromaty], pasteryzowana masa jajowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, aromat, barwnik: karoteny, substancja spulchniająca: węglan amonu
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2187 kJ/524 kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 22 g |
| Białko | 6,7 g |
| Sól | 0,11 g |
| Sód | 44 mg |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bogutti opisuje Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni, dekorowane polewą kakaową tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni, dekorowane polewą kakaową firmy Bogutti. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii ciastka
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bogutti Ciastka kruche z ziarnami słonecznika i dyni,dekorowane polewą czekoladową do kategorii ciastka.
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Cena: 5,67 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_deserowe_z_cukrem/20771.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
Cena: 4,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cukry_Nyskie_Herbatniki_FITFREE_waniliowe/22146.html2026-12-18
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.html






Koszyk z zakupami