Dr. Gerard Pryncypałki Black&White

dr Gerard
52Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Dr. Gerard Pryncypałki Black&WhiteDr. Gerard Pryncypałki Black&White
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471419872

5907471419872

Cena: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-17 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną marki dr Gerard?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną marki dr Gerard:

cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 7 %, czekolada mleczna 1,9 % (zawiera mleko), śmietanka w proszku 0,2 % (w kremie), skrobia ziemniaczana, barwnik: karmel amoniakalny, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu
Wartość energetyczna2193 kJ / 525 kcal
Tłuszcz31 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry41 g
Białko5,5 g
Sól0,11 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki dr Gerard opisuje Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną tak:

nowa receptura, kakaowy wafelek, krem o smaku śmietankowym
Marka:dr Gerard
O marce:spróbuj także innych dr Gerard PryncyPałki Wafelki zdobione mleczną czekoladą dr Gerard PryncyPałki orzechowy smak dr Gerard PryncyPałki kokosowe
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną marki dr Gerard? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii ciastka

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Dr. Gerard Pryncypałki Black&White do kategorii ciastka.

    Krakuski Deserowe Herbatniki Krakuski Deserowe Herbatniki
    z cukrem 200 g
    26,50zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-04-25
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki pełnoziorniste 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-18
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki kakaowe 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-07-31
    Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
    kakaowe 200 g
    24,25zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-09-10
    Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
    black 200 g
    24,25zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-06-30
    Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
    maślane 200 g
    24,25zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-19
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i orzechami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-04-28

    inne produkty marki dr Gerard

    Firma dr Gerard prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 3 sierpnia 2014 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki dr Gerard.

    dr Gerard Herbatniki z polewą dr Gerard Herbatniki z polewą
    kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 160 g
    39,06zł/kg

    Cena: 6,25 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-07-05
    dr Gerard Magic Duet choco dr Gerard Magic Duet choco
    herbatniki z kremem czekoladowym 185 g
    30,27zł/kg

    Cena: 5,60 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-03-08
    Dr Gerard pryncypałki kokosowe Dr Gerard pryncypałki kokosowe
    wafle z kremem 200 g
    34,95zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-19
    dr Gerard Pałeczki kremowe dr Gerard Pałeczki kremowe
    morelowy smak 170 g
    37,12zł/kg

    Cena: 6,31 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-04-01
    dr Gerard Mafijne Black Herbatniki dr Gerard Mafijne Black Herbatniki
    kakaowe z kremem o smaku śmietankowym 216 g
    29,35zł/kg

    Cena: 6,34 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-06-29
    dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki
    kakaowe z kremem o smaku śmietankowym i kremem 216 g
    25,97zł/kg

    Cena: 5,61 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-04-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5