Bio Planet Orzechy laskowe BIO

Bio Planet Ekologiczne ORZECHY LASKOWE to bardzo pożywny owoc leszczyny. Są podstawowym składnikiem mieszanki studenckiej. Zmielone grubo lub na mąkę wchodzą w skład ciast, past i innych deserów. Doskonale smakują jako dodatek do pieczenia chleba lub do porannej owsianki.
Bio Planet Orzechy laskowe BIOBio Planet Orzechy laskowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

97,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605415355

5902605415355

Cena: 97,43 zł

Produkt chwilowo niedostępny
97.43 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Orzechy laskowe BIO firmy Bio Planet.

Jak powstał produkt Orzechy laskowe BIO firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

ekologiczne ORZECHY LASKOWE 100 %.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna 2866 kJ/693 kcal Tłuszcz 61 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5 g Węglowodany 17 g w tym cukry 4,3 g Błonnik 9,7 g Białko 15 g Sól 0 g

Producent marki Bio Planet opisuje Orzechy laskowe BIO tak:

Ekologiczne ORZECHY LASKOWE to bardzo pożywny owoc leszczyny. Są podstawowym składnikiem mieszanki studenckiej. Zmielone grubo lub na mąkę wchodzą w skład ciast, past i innych deserów. Doskonale smakują jako dodatek do pieczenia chleba lub do porannej owsianki.

inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Produkt Orzechy laskowe BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii orzechy, migdały, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu orzechy, migdały:

Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
1 kg

Cena: 81,85 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
1 kg

Cena: 80,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Orzechy włoskie BIO Bio Planet Orzechy włoskie BIO
1 kg

Cena: 73,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-04
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bakalland orzechy nerkowca Bakalland orzechy nerkowca
75 g
112,67zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Bio Planet Morwa biała suszona BIO Bio Planet Morwa biała suszona BIO
100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-10-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5