Bio Planet Otręby orkiszowe BIO

Bio Planet

Ekologiczne otręby ORKISZowe powstają podczas procesu przemiału ORKISZu na grys orkiszowy. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami MLECZNYmi. Mogą stanowić dodatek do musli, płatków, zup, sałatek i sosów. Polecamy również wykorzystanie otrąb w domowych wypiekach i potrawach mącznych. Otręby przed spożyciem zalecamy poddać krótkotrwałej obróbce cieplnej.

Bio Planet Otręby orkiszowe BIOBio Planet Otręby orkiszowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-11

pojemność

cena za kilogram

31,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665928

5907814665928

Cena: 4,76 zł

4.76 PLN 2026-12-11 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Bio Planet Otręby orkiszowe BIO marki Bio Planet?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bio Planet Otręby orkiszowe BIO? Sprawdź listę składników:

otręby ORKISZOWE* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Bio Planet opisuje Bio Planet Otręby orkiszowe BIO tak:

Ekologiczne otręby ORKISZowe powstają podczas procesu przemiału ORKISZu na grys orkiszowy. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami MLECZNYmi. Mogą stanowić dodatek do musli, płatków, zup, sałatek i sosów. Polecamy również wykorzystanie otrąb w domowych wypiekach i potrawach mącznych. Otręby przed spożyciem zalecamy poddać krótkotrwałej obróbce cieplnej.


Marka:

Bio Planet


inne produkty w kategorii otręby i zarodki

Bio Planet Otręby orkiszowe BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii otręby i zarodki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 14 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Bio Planet Otręby żytnie BIO Bio Planet Otręby żytnie BIO
150 g
25,93zł/kg

Cena: 3,89 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-17
Bio Planet Błonnik witalny BIO Bio Planet Błonnik witalny BIO
150 g
131,93zł/kg

Cena: 19,79 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-24
Bio Planet Superfoods Błonnik Bio Planet Superfoods Błonnik
jabłkowy BIO 150 g
63,27zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-06-29
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Bio Planet Otręby owsiane BIO Bio Planet Otręby owsiane BIO
300 g
27,27zł/kg

Cena: 8,18 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
Bio Planet Płatki orkiszowe BIO Bio Planet Płatki orkiszowe BIO
600 g
15,80zł/kg

Cena: 9,48 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-27
P R Z E C E N A -10%
Melvit Otręby gryczane Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

Cena: 5,01 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-01-09

inne produkty marki Bio Planet

Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 266 produktów marki Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5