Big Nature Migdały suszone

Big Nature
51Big Nature Migdały suszone
Big Nature Migdały suszoneBig Nature Migdały suszone
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

59,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351620185

5903351620185

Cena: 14,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Migdały suszone firmy Big Nature.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Migdały suszone marki Big Nature:

100% migdały suszone

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Migdały suszone firmy Big Nature. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii orzechy, migdały

    Big Nature Migdały suszone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 51 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Big Nature Orzechy nerkowca Big Nature Orzechy nerkowca
    250 g
    75,60zł/kg

    Cena: 18,90 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-08-31
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Migdały blanszowane BIO Bio Planet Migdały blanszowane BIO
    100 g
    119,90zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-28
    Bio Planet Migdały blanszowane BIO Bio Planet Migdały blanszowane BIO
    350 g
    99,29zł/kg

    Cena: 34,75 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-04-30
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    1 kg

    Cena: 81,85 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    350 g
    80,00zł/kg

    Cena: 28 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-02-05
    Sante Migdały płatki Sante Migdały płatki
    100 g
    94,00zł/kg

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    19
    Data przydatności
    2027-01-20

    inne produkty marki Big Nature

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Big Nature, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Big Nature Erytrytol Big Nature Erytrytol
    1 kg

    Cena: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2029-02-06
    Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
    100 g
    43,80zł/kg

    Cena: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-31
    Big Nature Mieszanka studencka Big Nature Mieszanka studencka
    200 g
    43,20zł/kg

    Cena: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-03-31
    Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
    drobna 1.1 kg
    8,17zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2030-05-31
    Big Nature Bio Olej sezamowy Big Nature Bio Olej sezamowy
    tłoczony na zimno 250 ml
    70,80zł/l

    Cena: 17,70 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-04-30
    Big Nature Żurawina suszona cięta Big Nature Żurawina suszona cięta
    150 g
    57,20zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-03-17
    Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
    tłoczony na zimno 250 ml
    103,96zł/l

    Cena: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
    extra virgin 250 ml
    130,20zł/l

    Cena: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5