Bifix Napar owocowy hibiscus Herbatka z kwiatów hibiskusa

Bifix
51Bifix Napar owocowy hibiscus Herbatka z kwiatów hibiskusa
Bifix Napar owocowy hibiscus Herbatka z kwiatów hibiskusaBifix Napar owocowy hibiscus Herbatka z kwiatów hibiskusa
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

128,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483080600

5901483080600

Cena: 6,44 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.44 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa firmy Bifix?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa marki Bifix:

kwiat hibiskusa

Producent marki Bifix opisuje Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa tak:

Super Marka 2025 - Wybór Konsumentów
Marka:Biofix
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: informacja na dole opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę suszu, zalać wrzącą wodą. Dla uzyskania pełnego naparu trzymać pod przykryciem 3-8 minut.
Rodzaj opakowania:Woreczek
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa firmy Bifix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii herbatki owocowe

    Produkt Napar hibiskus herbatka z kwiatów hibiskusa firmy Bifix znajduje się w kategorii herbatki owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu herbatki owocowe:

    Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
    cytrynowa 300 g
    25,47zł/kg

    Cena: 7,64 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-09-30
    Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
    malinowa 300 g
    28,30zł/kg

    Cena: 8,49 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
    wieloowocowa 300 g
    25,07zł/kg

    Cena: 7,52 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-09-30
    Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
    malina 20 torebek

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-05-31
    Herbapol Herbaciany Ogród Herbapol Herbaciany Ogród
    herbatka żurawina 20 szt.

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-03-30
    Bifix herbata owocowa Bifix herbata owocowa
    Data przyd. 2029-04-30

    inne produkty marki Bifix

    Czy znasz już markę Bifix? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bifix od 7 października 2015.

    Bifix herbata owocowa malina Bifix herbata owocowa malina
    25 torebek

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-03-20
    Bifix herbata owocowa Bifix herbata owocowa
    w saszetkach żurawina z maliną 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-04-29
    Bifix herbata ziołowa 20 torebek Bifix herbata ziołowa 20 torebek
    melisa 20 szt.

    Cena: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-05-14
    Bifix Rooibos herbata afrykańska Bifix Rooibos herbata afrykańska
    z czerwonokrzewu 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-05-26
    Bifix herbatka owocowa Premium Bifix herbatka owocowa Premium
    w podwójnych saszetkach Żurawina z granatem 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-04-29
    Bifix herbatka owocowa Premium Bifix herbatka owocowa Premium
    w podwójnych saszetkach Dzika róża z maliną 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2029-04-14
    Bifix herbata zielona Bifix herbata zielona
    (20 torebek) z aromatem cytryny 40 g
    155,00zł/kg

    Cena: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-06-10
    Bifix mięta Herbatka ziołowa Bifix mięta Herbatka ziołowa
    20 szt.

    Cena: 4,12 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-05-07
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5