Bebiko Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci, powyżej 2. roku życia

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci marki Bebiko?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci marki Bebiko:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia napoju |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 272/65 kJ/kcal |
| Tłuszcz w tym | 2,8 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 0,29 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,13 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 1,23 g |
| Węglowodany w tym | 8,4 g |
| cukry | 8,3 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,04 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 74 µg |
| Witamina D | 2,39 µg |
| Witamina C | 7,9 mg |
| Ryboflawina | 0,14 mg |
| Witamina B12 | 0,25 µg |
| Składniki mineralne: | |
| Wapń | 130 mg |
| Żelazo | 1,4 mg |
| Jod | 16 µg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 92 mg |
| *Referencyjna Wartość Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bebiko opisuje Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Produkt Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci firmy Bebiko znajduje się w kategorii mleko modyfikowane, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mleko modyfikowane:
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), kleik ryżowy (13 %), olej s(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106823.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwat(...)
Cena: 34,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/106829.html2027-03-18
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_5_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/106830.html2027-05-16
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, galaktooligosach(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106833.htmllaktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106834.html2027-07-17
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bebiko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (27 %), oleje roślinne (sojowy, słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, maltodekstryna, galaktooligosacharyd(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_4_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/30775.htmlodtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmlhydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (9,0 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/96718.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (8,4 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/96719.html2027-07-06
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, galaktooligosacharydy z mleka (0,79 %), olej rz(...)
Cena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat_GOTOWE_DO_SPOZYCIA/109157.html2026-05-24







Koszyk z zakupami