Bebiko Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci, powyżej 2. roku życia

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku firmy Bebiko?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bebiko Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml gotowego do spożycia produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 272/65 kJ / kcal |
| Tłuszcz w tym | 2,9 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 0,67 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,22 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,83 g |
| Węglowodany w tym | 8,4 g |
| cukry | 6,7 g |
| Błonnik | 0,3 g |
| Białko | 1,3 g |
| Sól | 0,06 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 70 μg |
| Witamina D | 3,25 μg |
| Witamina E | 1,5 mg |
| Witamina K | 5,8 μg |
| Witamina C | 16 mg |
| Tiamina | 0,13 mg |
| Ryboflawina | 0,24 mg |
| Niacyna | 0,25 mg |
| Witamina B6 | 0,066 mg |
| Kwas foliowy | 9,5 μg |
| Witamina B12 | 0,17 μg |
| Biotyna | 2,8 μg |
| Kwas pantotenowy | 0,68 mg |
| Składniki mineralne: | |
| Potas | 100 mg |
| Chlorek | 50 mg |
| Wapń | 120 mg |
| Fosfor | 65 mg |
| Magnez | 9,7 mg |
| Żelazo | 1,3 mg |
| Cynk | 0,39 mg |
| Jod | 16 μg |
| Inne: | |
| GOS/FOS (9:1)** | 0,4 g |
| kwas a-linolenowy (ALA) | 80,9 mg |
| *Referencyjna Wartość Spożycia | |
| **Galaktooligosacharydy i Fruktooligosacharydy |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Bebiko opisuje Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku firmy Bebiko. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bebiko Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci do kategorii mleko modyfikowane.
odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmlhydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, ch(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA2_COMBIOTIK_Preparat_do_dalszego_zywienia_niemowlat_po_6.miesiacu/113783.html2027-09-25
laktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, c(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/114318.html2027-11-22
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_4_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/29152.html2026-11-03
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_4_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106832.html2027-05-08
odtłuszczone mleko, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z laktozy, cytrynian potasu, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole wapni(...)
Cena: 41,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_4_JUNIOR_COMBIOTIK_dla_dzieci/111341.html2027-10-02
Firma Bebiko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 16 produktów marki Bebiko.
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (9,0 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/96718.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (8,4 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/96719.html2027-07-06
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), kleik ryżowy (13 %), olej s(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106823.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwat(...)
Cena: 34,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/106829.html2027-03-18
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_5_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/106830.html2027-05-16







Koszyk z zakupami