Bebiko Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

Czy warto kupić produkt Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku marki Bebiko?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku marki Bebiko:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia napoju |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 264/63 kJ/kcal |
| Tłuszcz w tym | 2,7 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 0,28 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,1 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 1,19 g |
| Węglowodany w tym | 8,1 g |
| cukry | 8,1 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,04 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 72 µg |
| Witamina D | 2,32 µg |
| Witamina C | 7,7 mg |
| Ryboflawina | 0,14 mg |
| Witamina B12 | 0,24 µg |
| Składniki mineralne: | |
| Wapń | 126 mg |
| Żelazo | 1,3 mg |
| Jod | 15 µg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 89,2 mg |
| *Referencyjna Wartość Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bebiko opisuje Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Bebiko Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mleko modyfikowane. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 107 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), kleik ryżowy (13 %), olej s(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106823.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwat(...)
Cena: 34,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/106829.html2027-03-18
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_4_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106832.html2027-05-08
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, galaktooligosach(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106833.htmllaktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106834.html2027-07-17
Firma Bebiko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 15 produktów marki Bebiko.
odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmlhydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (9,0 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/96718.htmllaktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06







Koszyk z zakupami