Bebiko Junior 3 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci, po 12. miesiącu

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku marki Bebiko?
Jak powstał produkt Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku firmy Bebiko - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia napoju |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 285/68 kJ/kcal |
| Tłuszcz w tym | 2,9 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 0,31 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,19 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 1,29 g |
| Węglowodany w tym | 8,7 g |
| cukry | 8,7 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,04 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 77 μg |
| Witamina D | 2,5 μg |
| Witamina C | 8,3 mg |
| Ryboflawina | 0,15 mg |
| Witamina B12 | 0,26 μg |
| Składniki mineralne: | |
| Wapń | 136 mg |
| Żelazo | 1,4 mg |
| Jod | 16 μg |
| Inne: | |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 96,2 mg |
| * Referencyjna Wartość Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bebiko opisuje Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Produkt Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci, wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku firmy Bebiko znajduje się w kategorii mleko modyfikowane, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mleko modyfikowane:
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), kleik ryżowy (13 %), olej s(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106823.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwat(...)
Cena: 34,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/106829.html2027-03-18
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_5_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/106830.html2027-05-16
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), olej słonecznikowy, inulina(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_4_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106832.html2027-05-08
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, galaktooligosach(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106833.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Bebiko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmllaktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (9,0 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/96718.html







Koszyk z zakupami