Batom Czarna porzeczka 100% bez dodatku cukrów BIO

Batom

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Batom Czarna porzeczka 100% bez  dodatku cukrów BIOBatom Czarna porzeczka 100% bez  dodatku cukrów BIO
BIO
masa netto

masa netto

260 g

pojemność

cena za kilogram

104,92 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709952973

5907709952973

Cena: 27,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
27.28 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Czarna porzeczka 100% bez dodatku cukrów BIO marki Batom?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Czarna porzeczka 100% bez dodatku cukrów BIO marki Batom:

czarna porzeczka* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 267 kJ / 63 kcal
Tłuszcz: 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 11 g
w tym cukry: 11 g
Błonnik: 12 g
Białko: 2,0 g
Sól: 0,06 g


Producent marki Batom opisuje Czarna porzeczka 100% bez dodatku cukrów BIO tak:

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


inne produkty w kategorii konfitury

Produkt Czarna porzeczka 100% bez dodatku cukrów BIO firmy Batom znajduje się w kategorii konfitury, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konfitury:

Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
jagodowa 240 szt.

Cena: 14,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
truskawkowa 240 g
45,29zł/kg

Cena: 10,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-06-30
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-02-24
Herbapol Konfitura z wiśni extra Herbapol Konfitura z wiśni extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-03-30
Herbapol Konfitura z malin extra Herbapol Konfitura z malin extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-30
Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Hektor Konfitura z czarnych Hektor Konfitura z czarnych
porzeczek 330 g
24,21zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-30

inne produkty marki Batom

Firma Batom prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 października 2012 - aktualnie dostępnych jest 12 produktów marki Batom.

Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
330 ml
87,45zł/l

Cena: 28,86 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom Syrop malinowy BIO Batom Syrop malinowy BIO
330 ml
81,79zł/l

Cena: 26,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
B/C BIO 270 g
107,37zł/kg

Cena: 28,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-16
Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
BIO 220 g
72,68zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-05
Batom Soda oczyszczona Batom Soda oczyszczona
1 kg
15,00zł/kg

Cena: 15 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-02-20
Batom Erytrytol Batom Erytrytol
500 g
38,74zł/kg

Cena: 19,37 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-25
Batom ekologiczna włoszczyzna Batom ekologiczna włoszczyzna
suszona BIO 75 g
162,13zł/kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-01
Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone
BIO 150 g
128,47zł/kg

Cena: 19,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5