Barwa Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonej

Barwa

Naturalne Mydło Potasowe w płynie o formule minimalizującej wystąpienie alergii zawiera ✓ ekstrakt z oliwek ✓ betainę ✓ ceramidy. Mydło w 97% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.

Barwa Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonejBarwa Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonej
pojemność netto

pojemność netto

480 ml

pojemność

cena za litr

22,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905172336498

5905172336498

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonej marki Barwa?

Producent marki Barwa opisuje Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonej tak:

Naturalne Mydło Potasowe w płynie o formule minimalizującej wystąpienie alergii zawiera ✓ ekstrakt z oliwek ✓ betainę ✓ ceramidy. Mydło w 97% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.


inne produkty w kategorii mydło

Wyrób firmy Barwa o nazwie Naturalne Mydło Potasowe odżywcze do skóry zniszczonej został przypisany do kategorii mydło. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Barwa

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Barwa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
200 g
36,15zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa szare mydło bezzapachowe Barwa szare mydło bezzapachowe
hipoalergiczne 100 g
44,30zł/kg

Cena: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Barwa Naturalna Szampon octowy Barwa Naturalna Szampon octowy
oczyszczający do włosów naturalnych i matowych 300 ml
33,30zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-05-30
Barwa Hipoalergiczne tradycyjne Barwa Hipoalergiczne tradycyjne
polskie szare mydło z ekstraktem z rumianku 100 g
44,50zł/kg

Cena: 4,45 zł

PLN
1
13
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
pokrzywa do włosów przetłuszczających się 250 ml
29,76zł/l

Cena: 7,44 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
czarna rzepa do włosów osłabionych i z łupieżem 250 ml
30,16zł/l

Cena: 7,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-30
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
skrzyp polny do włosów wypadających 250 ml
29,80zł/l

Cena: 7,45 zł

PLN
1
5
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5