Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE

Sodasan

Ekologiczne mydło roślinne Sensitive 1000ml.

Delikatne, bezzapachowe i wyjątkowo łagodne mydło roślinne z dodatkiem oliwy z oliwek. Przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała, wskazane do stosowania przez osoby o wyjątkowo wrażliwej i delikatnej skórze. Wolne od perfum, olejków eterycznych barwników, konserwantów i innych substancji alergennych. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom oliwy z oliwek intensywnie nawilża i pielęgnuje. Produkt jest certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert Greenlife, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.

Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVESodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE
BIO
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

41,31 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886075169

4019886075169

Cena: 41,31 zł

41.31 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE firmy Sodasan.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE? Sprawdź listę składników:

Mydło roślinne, ekologiczna oliwa z oliwek.


Producent marki Sodasan opisuje ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE tak:

Ekologiczne mydło roślinne Sensitive 1000ml.

Delikatne, bezzapachowe i wyjątkowo łagodne mydło roślinne z dodatkiem oliwy z oliwek. Przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała, wskazane do stosowania przez osoby o wyjątkowo wrażliwej i delikatnej skórze. Wolne od perfum, olejków eterycznych barwników, konserwantów i innych substancji alergennych. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom oliwy z oliwek intensywnie nawilża i pielęgnuje. Produkt jest certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert Greenlife, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.


Marka:Sodasan

inne produkty w kategorii mydło

Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mydło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 44 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe
Data przydatności
2027-08-20
Sodasan Mydło różano-oliwkowe Sodasan Mydło różano-oliwkowe
Data przydatności
2027-05-13
Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07

inne produkty marki Sodasan

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sodasan, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Sodasan mydło roślinne BIO róża Sodasan mydło roślinne BIO róża
i pelargonia 100 g
108,60zł/kg

Cena: 10,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-23
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
69,97zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-29
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
56,30zł/l

Cena: 16,89 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-27
Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
zielona herbata i limonka 100 g
108,50zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-16
Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
nagietek i aloes 100 g
112,30zł/kg

Cena: 11,23 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-26
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5