Bakalland XXL Morele całe owoce

Zainteresował Cię produkt Morele suszone bez pestek marki Bakalland?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1301 kJ |
| Wartość energetyczna | 307 kcal |
| Tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 42 g |
| Blonnik | 8,0 g |
| Bialko | 3,4 g |
| Sól | 0,01 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie 400 g zawiera około 11 sugerowanych porcji produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Morele suszone bez pestek tak:
inne produkty w kategorii owoce suszone
Produkt Morele suszone bez pestek firmy Bakalland znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:
Rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
Cena: 18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34150.htmldaktyle bez pestek suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 278 kcal (1168 kJ) Białko - 2,5 g Węglowodany - 69,0 g(...)
Cena: 15,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Daktyle_bez_pestek_suszone_bezglutenowe_BIO/34176.htmlCena: 39,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morele_suszone_bezglutenowe_BIO/34182.htmlCena: 34,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Figi_suszone_BIO/35414.html2027-10-29
suszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (39%), olej słonecznikowy* (1%) (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).
Cena: 44,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/40293.htmlCena: 23,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Sliwki_bez_pestek_suszone_BIO/57141.htmlCena: 35,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mango_suszone_BIO/72027.html2027-02-28
Cena: 18,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Banany_suszone_BIO/99839.htmlCzy znasz już markę Bakalland? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bakalland od 19 kwietnia 2008.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_ziarna_slonecznika/25677.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-30
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.html






Koszyk z zakupami