Apetitki NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrów

Apetitki
Apetitki NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrówApetitki NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrów
masa netto

masa netto

110 g

pojemność

cena za kilogram

59,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904722280038

5904722280038

Cena: 6,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.54 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrów marki Apetitki?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrów marki Apetitki:

Mąka owsiana (22%), mąka żytnia (22%), mąka kukurydziana (22%), mąka pszenna (22%), woda, mleko w proszku , olej rzepakowy, sól, substancja spulchniająca: węglan sodu.


inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Apetitki o nazwie NaturFit Podpłomyki 4 zboża, bez dodatku cukrów został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
68
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
164
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Apetitki

Poznaj produkty marki Apetitki - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Apetitki.

Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
kakaowe 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-10
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
black 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-30
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-04-16
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
maślane 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-19
Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
Data przyd. 2027-04-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5