Apart Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie róża

Apart Mydło w płynie Apart Floral Care o zapachu róży delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Odpowiednio dobrane składniki myjące pozostawiają dłonie czyste i przyjemne w dotyku. Wzbogacona o nawilżającą glicerynę formuła poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Łagodna receptura sprawia, że produkt jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Łagodne dla wrażliwej skóry Wzbogacone o nawilżającą glicerynę Przyjemny zapach róży Apart dla Natury Receptura bez mikroplastiku 96 % składników pochodzenia naturalnego
Apart Floral Care Pielęgnacyjne  mydło w płynie różaApart Floral Care Pielęgnacyjne  mydło w płynie róża
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

pojemność

cena za litr

8,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931028881

5900931028881

Cena: 7,47 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.47 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie róża firmy Apart.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie róża marki Apart:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl, Betaine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Producent marki Apart opisuje Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie róża tak:

Mydło w płynie Apart Floral Care o zapachu róży delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Odpowiednio dobrane składniki myjące pozostawiają dłonie czyste i przyjemne w dotyku. Wzbogacona o nawilżającą glicerynę formuła poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Łagodna receptura sprawia, że produkt jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Łagodne dla wrażliwej skóry Wzbogacone o nawilżającą glicerynę Przyjemny zapach róży Apart dla Natury Receptura bez mikroplastiku 96 % składników pochodzenia naturalnego
Cechy:receptura bez mikroplastiku, +gliceryna
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Produkt kosmetyczny. Nie pić!
Marka:Apart
O marce:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Niewielką ilość mydła nanieść na wilgotne dłonie, rozetrzeć i spłukać wodą.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mydło

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Apart Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie róża do kategorii mydło.

Apart Floral Care Pielęgnacyjne Apart Floral Care Pielęgnacyjne
mydło w płynie lilia 900 ml
8,18zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-05-19
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
69,97zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-29
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
56,30zł/l

Cena: 16,89 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-27
Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Passiflora i Fiołek 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5