Apart Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin

Apart
55
super 5Apart Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin
52Apart Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin
Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Apart Natural Prebiotic Kremowe  mydło w płynie zapas Jedwab&JaśminApart Natural Prebiotic Kremowe  mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

12,48 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931022933

5900931022933

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin marki Apart?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin marki Apart:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Inulin, Jasminum Officinale Flower Extract, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Producent marki Apart opisuje Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin tak:

Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Cechy:nawilżenie, + prebiotyk, +prebiotyk
Marka:Apart
O marce:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin firmy Apart. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:24:43super 5



inne produkty w kategorii mydło

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Apart Natural Prebiotic Kremowe mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin do kategorii mydło.

Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Passiflora i Fiołek 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
69,97zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-29
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
56,30zł/l

Cena: 16,89 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-27
Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe
Data przydatności
2027-08-20
Sodasan Mydło różano-oliwkowe Sodasan Mydło różano-oliwkowe
Data przydatności
2027-05-13

inne produkty marki Apart

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Apart, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Apart Floral Care Pielęgnacyjne Apart Floral Care Pielęgnacyjne
mydło w płynie lilia 900 ml
8,18zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-05-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5