Allos Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

Allos
51Allos Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.

Allos Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIOAllos Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249172350

4016249172350

Cena: 11,73 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
11.73 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO marki Allos?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO marki Allos:

awokado* (20 %), olej słonecznikowy*, woda, pomidory*, nasiona słonecznika*, sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, syrop z agawy*, sól, szpinak w proszku*, białko ze słonecznika w proszku*, skrobia z tapioki*, czosnek*, kurkuma*, pieprz*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, kwas: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1237 kJ / 300 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,6 g
Węglowodany - 7,6 g
w tym cukry - 5,1 g
Błonnik - 2,4 g
Białko - 3,1 g
Sól - 1,3 g


Producent marki Allos opisuje Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO tak:

Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO firmy Allos? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Allos Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO do kategorii koncentraty i przeciery.

    Allos Pasta kremowa z mango i curry Allos Pasta kremowa z mango i curry
    bezglutenowa BIO 140 g
    71,36zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-06-11
    Allos Pasta kremowa z papryką i Allos Pasta kremowa z papryką i
    chili bezglutenowa BIO 140 g
    83,79zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-03-23
    Allos Pasta kremowa arrabbiata Allos Pasta kremowa arrabbiata
    bezglutenowa BIO 140 g
    79,71zł/kg

    Cena: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-11-28
    Allos Pasta kremowa z pomidorami Allos Pasta kremowa z pomidorami
    cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g
    83,79zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-05-27
    Bio Planet Pesto Zielone BIO Bio Planet Pesto Zielone BIO
    Data przyd. 2029-01-01
    Bio Planet Pesto czerwone BIO Bio Planet Pesto czerwone BIO
    Data przyd. 2029-03-01
    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    24,67zł/l

    Cena: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-10-30
    Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
    500 g
    8,70zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2029-05-05

    inne produkty marki Allos

    Firma Allos prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 września 2012 - aktualnie dostępnych jest 10 produktów marki Allos.

    Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
    75 g
    169,73zł/kg

    Cena: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-11-28
    Allos Pasta warzywna ze szpinakiem Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
    i orzeszkami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g
    90,30zł/kg

    Cena: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-12
    Allos Pasta warzywna z trzema Allos Pasta warzywna z trzema
    rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g
    90,37zł/kg

    Cena: 12,20 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-05-28
    Allos Pasta warzywna z pomodorami Allos Pasta warzywna z pomodorami
    cherry i rukolą bezglutenowa BIO 135 g
    90,15zł/kg

    Cena: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-05-28
    Allos Mus z mango bezglutenowy BIO Allos Mus z mango bezglutenowy BIO
    200 g
    88,90zł/kg

    Cena: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-04
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5