Alce Nero Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO

Alce Nero
51Alce Nero Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO

Wyśmienicie smakuje z włoskim makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

Alce Nero Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIOAlce Nero Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO
BIO
masa netto

masa netto

350 g

pojemność

cena za kilogram

38,09 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004814981

8009004814981

Cena: 13,33 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
13.33 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO firmy Alce Nero?

Jak powstał produkt Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO firmy Alce Nero - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

pomidory żółte* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 139 kJ / 33 kcal
Tłuszcz - 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 5,3 g
w tym cukry - 4,1 g
Błonnik - 1,0 g
Białko - 1,7 g
Sól - 0,03 g


Producent marki Alce Nero opisuje Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO tak:

Wyśmienicie smakuje z włoskim makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO firmy Alce Nero? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Produkt Sos pomidorowy passata z pomidorów żółtych BIO firmy Alce Nero znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:

    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    25,93zł/l

    Cena: 7,78 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-10-30
    Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
    500 g
    8,70zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2029-05-05
    Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
    Data przydatności
    2027-10-30
    Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
    kwaszonych 315 g
    14,57zł/kg

    Cena: 4,59 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-06-03
    Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
    bezglutenowy BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-03-14
    Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
    bezglutenowy 160 g
    60,38zł/kg

    Cena: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-01
    Primavika Tahini naturalne Primavika Tahini naturalne
    185 g
    56,22zł/kg

    Cena: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-03
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28

    inne produkty marki Alce Nero

    Czy znasz już markę Alce Nero? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Alce Nero od 20 kwietnia 2012.

    Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
    BIO 100% arabica 250 g
    190,32zł/kg

    Cena: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-04-17
    Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
    100% arabica 250 g
    181,76zł/kg

    Cena: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-10
    Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
    kawa mielona 250 g
    191,96zł/kg

    Cena: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-17
    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
    z płaskurki razowy BIO 500 g
    30,34zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-28
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5