Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO

Alce Nero
51Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO

Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIOAlce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

30,34 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120013

8009004120013

Cena: 15,17 zł

15.17 PLN 2029-04-28 NewCondition

Czy warto kupić produkt Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO marki Alce Nero?

Jak powstał produkt Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO firmy Alce Nero - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mąka z PSZENICY płaskurki pełnoziarnista*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Alce Nero opisuje Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO tak:

Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


Marka:

Alce Nero


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO firmy Alce Nero? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Alce Nero Makaron Spaghetti z płaskurki razowy BIO do kategorii makaron.

    Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
    no 6 500 g
    10,80zł/kg

    Cena: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2029-04-03
    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
    z płaskurki BIO 500 g
    31,98zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-12-16
    Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
    Semolinowy Razowy BIO 500 g
    18,72zł/kg

    Cena: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero makaron Farfalle semolina Alce Nero makaron Farfalle semolina
    BIO 500 g
    18,76zł/kg

    Cena: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-05-06

    inne produkty marki Alce Nero

    Poznaj produkty marki Alce Nero - w aktualnej ofercie mamy 57 produktów Alce Nero.

    Alce Nero Makaron z płaskurki Alce Nero Makaron z płaskurki
    razowy fusilli BIO 500 g
    31,62zł/kg

    Cena: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-02-01
    Alce Nero Makaron Fusilli Alce Nero Makaron Fusilli
    z płaskurki BIO 500 g
    30,40zł/kg

    Cena: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-03-17
    Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
    BIO 100% arabica 250 g
    190,32zł/kg

    Cena: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-04-17
    Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
    100% arabica 250 g
    181,76zł/kg

    Cena: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-10
    Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
    kawa mielona 250 g
    191,96zł/kg

    Cena: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-17
    Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
    Virgin BIO 750 ml
    93,83zł/l

    Cena: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-23
    Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
    cytrusowych BIO 400 g
    106,70zł/kg

    Cena: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-09-30
    Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
    400 g
    146,70zł/kg

    Cena: 58,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-12-02
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5