Ahmad Tea Earl Grey Tea Herbata czarna z aromatem z bergamoty

Ahmad
Ahmad Tea Earl Grey Tea Herbata czarna z aromatem z bergamotyAhmad Tea Earl Grey Tea Herbata czarna z aromatem z bergamoty
masa netto

masa netto

128 torebek

pojemność

cena za kilogram

0,22 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

054881026697

Cena: 28,49 zł

Produkt chwilowo niedostępny
28.49 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Tea Earl Grey Tea Herbata czarna z aromatem z bergamoty marki Ahmad?

inne produkty w kategorii herbata czarna bez dodatków

Ahmad Tea Earl Grey Tea Herbata czarna z aromatem z bergamoty w sklepie dodomku.pl należy do kategorii herbata czarna bez dodatków. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Posti Yunnan herbata czarna Posti Yunnan herbata czarna
liściasta 80 g
85,38zł/kg

Cena: 6,83 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-07-30
Dilmah Ceylon Gold herbata czarna Dilmah Ceylon Gold herbata czarna
100 szt.

Cena: 32,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-30
Posti Herbata czarna ekspresowa Posti Herbata czarna ekspresowa
20 torebek

Cena: 3,79 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-10-10
Dilmah Pure Ceylon herbata 100 Dilmah Pure Ceylon herbata 100
torebek czarna 200 g
119,95zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-09-30
Posti Madras Herbata Czarna Posti Madras Herbata Czarna
liściasta łamana 80 g
85,38zł/kg

Cena: 6,83 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-05-30
Dilmah English Breakfast Tea Dilmah English Breakfast Tea
Czarna herbata "angielska śniadaniowa" 125 g
151,92zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-01-31
Minutka Czarna Herbata ekpresowa Minutka Czarna Herbata ekpresowa
40 szt.

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-09-30
Dilmah Herbata Czarna Cejlońska Dilmah Herbata Czarna Cejlońska
czarna herbata z aromatem z imbiru i miodu 20 szt.

Cena: 9,83 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5