E. Wedel Pawełek deserowy advocat

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie firmy Pawełek?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie marki Pawełek:
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1941 kJ |
| Energia | 464 kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| w tym kwasy nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 55 g |
| Błonnik | 4,4 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | 0,05 g |
| Produkt zawiera 1 porcję (45 g). | |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Pawełek opisuje Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie marki Pawełek? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 17 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie firmy Pawełek znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_smietankowy/20228.htmltłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 12 %, serwatka (z mleka) w proszku, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne; palmowy(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Goralki_mleczne_wafelek_w_polewie_kakaowej_z_nadzieniem/106159.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne: palmowy, Shea, kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwat(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Goralki_czekoladowe_wafelek_w_polewie_kakaowej_z_nadzieniem/106162.html2026-08-14
tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe 9 %, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne: palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawart(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Goralki_kokosowe_Wafelek_w_polewie_kakaowej_z_nadzieniem/106321.htmlpłatki kokosowe 31 %, czekolada mleczna 20 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), syrop g(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Go_On_Vitamin_Baton_kokosowy_z_lkarnityna_magnezem_i_witaminami_oblany_mleczna_czekolada/126644.html2026-11-18
czekolada MLECZNA 31,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, olej palmowy,(...)
Cena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Bueno_baton/18159.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.html






Koszyk z zakupami