Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu

Bakoma

Bakoma Jogurt naturalny kremowy 150 g

Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczuBakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

22,07 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197010965

5900197010965

Cena: 3,31 zł

3.31 PLN 2026-10-18 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu marki Bakoma?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu marki Bakoma:

mleko

mleko zagęszczone odtłuszczone

kultury bakterii jogurtowych


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna 306 kJ / 73 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
Węglowodany 6,8 g
w tym cukry 6,8 g
Białko 4,7 g
Sól 0,12 g
Wapń (21 %)* 170 mg
* RWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych.  

Producent marki Bakoma opisuje Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu tak:

Bakoma Jogurt naturalny kremowy 150 g


Marka:

Bakoma


inne produkty w kategorii jogurty naturalne

Produkt Bakoma Jogurt naturalny kremowy 3% tłuszczu firmy Bakoma znajduje się w kategorii jogurty naturalne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu jogurty naturalne:

Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Data przyd. 2026-10-24
Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5% Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5%
150 g
14,73zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-21
Maluta Jogurt naturalny 2,5% Maluta Jogurt naturalny 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-13
Mlekovita Jogurt Polski naturalny Mlekovita Jogurt Polski naturalny
150 g
16,53zł/kg

Cena: 2,48 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-24
Mlekovita Jogurt Polski naturalny Mlekovita Jogurt Polski naturalny
bez laktozy 150 g
19,20zł/kg

Cena: 2,88 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-22
Piątnica Skyr jogurt typu Piątnica Skyr jogurt typu
islandzkiego naturalny 150 g
26,60zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-20
Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Skyr Jogurt typu
islandzkiego naturalny 150 g
27,40zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-26

inne produkty marki Bakoma

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bakoma, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-07
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-31
Bakoma jogurt kremowy Bakoma jogurt kremowy
kokosowo-migdałowy 150 g
30,53zł/kg

Cena: 4,58 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
malinowy 380 g
16,50zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
truskawkowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
brzoskwiniowy z mango 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
Data przyd. 2026-10-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5