Hektor Szczaw siekany

Hektor
05
1 słoiczek był źlie zamkbiętyHektor Szczaw siekany
311Hektor Szczaw siekany
Hektor Szczaw siekanyHektor Szczaw siekany
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

15,48 zł / kg

ocena

ranking

3.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000833

5904747000833

Cena: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-01-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Szczaw siekany firmy Hektor.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Szczaw siekany marki Hektor:

Siekane liście szczawiu, sól, przyprawy.


Producent marki Hektor opisuje Szczaw siekany tak:

Hektor

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Szczaw siekany firmy Hektor? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2020-03-06 11:23:241 słoiczek był źlie zamkbięty



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hektor Szczaw siekany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Orzeł Polska Carpaccio Z Buraka Orzeł Polska Carpaccio Z Buraka
270 g
38,78zł/kg

Cena: 10,47 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-01
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Hektor

Poznaj produkty marki Hektor - w aktualnej ofercie mamy 51 produktów Hektor.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5